Mesh Germe (Delikli Branda - Vinil) - ANTALYA

Mesh baskı insanların branda vinil olarak kullandıkları malzemelerin delikli olan branda çeşitlerinden bir tanesidir. Yüzey alanı komple delikli olan bu ürün hava koşullarına tamamen dayanıklıdır. Hafif bir malzemedir ve delikli olmasından dolayı rüzgar geçirgenliği çok fazladır. Bundan dolayı daha uzun süre zaman zarfında kullanılmaktadır. Mesh brandaya istediğiniz her görsel ya da yazının dijital baskı uygulaması yapılır.

Mesh Germe (Delikli Branda - Vinil)

Mesh Germe (Delikli Branda – Vinil) konusunda Elmalı Reklam olarak sizlere Antalya ve Akdeniz bölgesi reklam Mesh Germe (Delikli Branda – Vinil) konusunda üst düzey kaliteli ve güvenilir reklam anlayışı ile hizmet veriyoruz.

Elmalı Reklam bugün, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen üstün teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor.

Elmalı Reklam markanızı açık hava reklamcılığında en doğru ve kesin bir şekilde ifade etmeniz için çalışıyor. Üretmiş olduğu her projede sizi en iyi şekilde yansıtmayı, markanızın gücünü daha iyi anlatmayı, 21 yıllık birikimiyle işine ve işinize duyduğu saygıyla yapıyor.

Çünkü zaman değişim zamanı!

İNSANA DEĞER

Odağımıza insanı alırız. İnsanı kaynak değil bir değer olarak görürüz. Tüm faaliyetlerimizde Önce insan diyerek yola çıkarız.

KALİTE&ÇÖZÜM ODAKLILIK

Tüm süreçlerimizde yapıcı-geliştirici şekilde ilerleriz. Hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın memnuniyeti ve güveni için kaliteye önem verir, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileriz.

GÜVEN

Güven esaslı ilişkiler geliştiririz. Söylediklerimizi yapar; işimize, sorumluluklarımıza, değerlerimize ve birbirimize sahip çıkarız. Söylem ve eylem bütünlüğüne önem verir, güven sağlarız.

× 7/24 Whatsapp İletişim